2014

Rotary Marathon 2014

Предварително класиране за Ротари маратон 2014. Предстои да бъдат публикувани междинните времена на 20км и 42км.

42км Мъже
# Име Фамилия Номер Време
1 Руслан Палазов 9 03:11:24
2 Тони Петков 17 03:23:22
3 Боян Рашев 74 03:38:32
4 МИХАИЛ СТЕПАНОВ 4 03:44:20
5 Danny Stones 25 03:50:18
6 Цанко Стойков 18 03:53:11
7 Радко Михайлов 64 03:59:18
8 Лъчезар Христов 10 04:01:20
9 Mирослав Kузмов 27 04:04:39
10 Иван Илчев 26 04:04:39
11 Станислав Петров 12 04:05:12
12 Наум Христов 30 04:10:58
13 Никола Николов 68 04:11:46
14 Владимир Димитров 21 04:15:26
15 Георги Желязков 61 04:16:21
16 Георги Маринов 72 04:18:02
18 Руско Кадиев 63 04:20:11
19 Камен Паскалев 24 04:23:36
20 Тодор Павлов 70 04:25:43
21 Станислав Славов 16 04:29:02
22 Стефан Урилски 60 04:37:23
17 Никола Патриков 33 04:40:48
23 Бойко Стоянов 67 04:40:50
24 Ивайло Хаджиев 20 04:42:22
25 Генко Недев 65 04:43:52
26 Владимир Калинов 69 04:44:25
27 Георги Игнатов 36 04:44:36
28 Николай Узунов 22 04:46:51
29 Стоян Нориев 34 04:47:12
30 Александър Моллов 31 04:47:47
31 Иван Попов 5 04:47:55
32 Боян Бановски 7 04:50:09
33 Заприн Пепелов 35 04:54:05
34 Георги Гачев 19 04:56:23
35 Иван Митовски 39 00:38:47
36 Мартин Кожинков 11 05:22:21
37 Стоян Георгиев 38 05:25:29
38 Цвятко Апостолов 41 05:25:30
39 Иван ДИМИТРОВ 28 05:27:04
40 Николай Ненов 13 05:27:52
41 Янко Дойчинов 23 05:28:55
42 Георги Райчев 71 05:29:09
43 Васил Николов 66 05:32:04
44 Лъчезар Стаменов 15 05:35:46
45 Николай Титев 32 05:58:49
42км Жени
# Име Фамилия Номер Време
1 Мария Николова 73 03:53:10
2 Жанет Митрева 49 04:06:48
3 Maya Petrova 45 04:24:23
4 Гергана Димитрова 44 04:47:32
5 Десислава Цветанова 48 04:50:06
6 Nina Dimova 42 04:50:08
7 Зорница Калъпова 43 05:03:53
8 Яна Петрова 46 05:27:53
9 Лили Ангелова 47 05:28:24
10 Зорница Вакова 62 05:46:09
11 Климентина Рашева 75 05:46:09
20км Мъже
# Име Фамилия Номер Време
1 Николай Цветанков 155 01:17:38
2 Александър Димов 114 01:31:40
3 Николай Кючуков 106 01:32:18
4 Димитър Генов 113 01:32:30
5 Антон Попов 120 01:32:51
6 Данаил Рангелов 110 01:38:58
7 Радослав Радев 101 01:40:10
8 Петър Петров 130 01:42:16
9 Симеон Петков 104 01:43:14
10 Борис Милушев 109 01:43:28
11 Александър Найденов 111 01:44:22
12 Николай Христов 102 01:49:29
13 Helder Palhas 103 01:50:07
14 Kiril Stanev 115 01:51:58
15 Иван Милтиядов 107 01:57:44
16 Хагоп Агопян 116 01:58:27
17 Мариян Галчев 154 01:58:49
18 Димчо Цанов 105 02:01:32
19 Николай Христов 159 02:03:06
20 Тодор Кондев 100 02:17:22
21 Nikolay Stepanov 112 02:21:37
22 Бранислав Абаджимаринов 118 02:22:41
23 Груйо Дамянов 127 02:22:44
24 Георги Узунов 124 02:26:26
25 Георги Ненчев 126 02:41:42
26 Ненчо Чолаков 129 02:41:46
27 Коста Янков 128 02:49:11
28 Петър Петров 123 03:32:21
20км Жени
# Име Фамилия Номер Време
1 Десислава Андреева 153 01:58:51
2 Деница Кателиева 157 02:02:38
3 Иванка Йорданова 136 02:03:02
4 Даниела ХРИСТОВА 137 02:06:34
5 Здравка Божалова 142 02:08:23
6 Димитрина Докимова 143 02:08:48
7 Димитрина Николова 132 02:08:53
8 Деница Коева 138 02:11:26
9 Адриана Станкова 135 02:13:38
10 Спасияна Кондева 131 02:17:22
11 Дима Гачева 140 02:17:22
12 Станимира Стефанова 158 02:22:25
13 Светлана Пелтекова 134 02:22:53
14 Nadia Nemmoul 139 02:30:41
15 Мариета Василева 133 02:33:16
16 Деница Минчева 160 02:41:37
17 Ружа Блангева 146 02:41:40
10км Мъже
# Име Фамилия Номер Време
1 Лъчезар Николов 201 00:37:48
2 Златомир Радев 230 00:39:21
3 Николай Касабов 232 00:46:07
4 Атанас Дизов 203 00:46:29
5 Димитър Ангелов 204 00:52:22
6 Георги Ачов 205 00:52:48
7 Станислав Георгиев 200 00:52:57
8 Димитър Апостолов 233 00:53:48
9 Константин Цонков 206 01:02:03
10 Александър Соклев 234 01:02:33
11 РОМАН ЦВЕТКОВ 202 01:07:09
12 Мирослав Лисков 231 01:08:06
10км Жени
# Име Фамилия Номер Време
1 АЛЕКСАНДРА ЦВЕТКОВА 213 00:51:34
2 Петя Ангелова 212 00:52:25
3 Елена Кметова 214 01:00:07
4 Меглена Георгиева 210 01:01:01
5 Сребрина Джерекарова 235 01:02:24
6 Борислава Вълева 211 01:04:57
5км Мъже
# Име Фамилия Номер Време
1 Кристиян Байряков 369 00:26:52
2 Никола Ралчев 370 00:26:56
3 Радослав Атанасов 372 00:28:27
4 Иван Иванов 310 00:28:47
5 Страхил Симеонов 313 00:28:54
6 Йордан Славов 305 00:28:59
7 Иван Митев 300 00:29:04
8 Сергей Иванов 314 00:29:21
9 Атанас Арнаудов 315 00:30:24
10 Юмер Юмер 309 00:30:25
11 Диниз Махмуд 304 00:30:42
12 Марин Николов 312 00:31:11
13 Мартин Рагин 375 00:31:12
14 Михаил Александров 371 00:32:10
15 Петър Ичев 306 00:33:31
16 Янаки Тодоров 318 00:34:07
17 Христо Георгиев 317 00:34:45
18 Иван Породински 311 00:35:06
19 Махмед Пурев 319 00:35:38
20 Синан Басриев 316 00:35:40
21 Румен Мишев 307 00:35:51
22 Ибрям Страхилов 301 00:35:52
23 Иван Митев 303 00:35:57
24 Иван Георгиев 302 00:36:20
25 Свилен Топчиев 320 00:36:24
5км Жени
# Име Фамилия Номер Време
1 Цветомила Петрова 374 00:35:09
2 Станислава Желязкова 373 00:41:32
3 Мария Дойкова 328 00:41:46
4 Ивана Димитрова 327 00:42:43
5 Недка Хаджийкса 368 00:47:49
6 Мария Терзийска 366 00:47:52
7 Марина Върбанова – Григорова 326 00:53:28
8 Цецка Ножделова 336 01:00:11
9 Цанка Терзийска 367 01:00:13

 

 

 

 

Recent Posts