2012

  ЖЕНИ 5 км.

Име                              Време    5 Километра              Място

1         Владимира Тонева                                           00:28:04                        1

2         Десислава Димитрова  Влайкова                     00:34:00                        2

3         Силвия Христова Станоева                              00:37:00                        3

4         Недка   Петрова                                              00:38:00                        4

5         Цеца    Терзийска                                             00:41:00                        5

6         Мария  Терзийска                                             00:41:00                        6

7         Ива Василева Мутова                                      00:49:00                        7

8         Виолета Николаева Кабаджова                       00:49:01                        8

9         Йоана Стоянова Бабачева                               00:49:50                        9

  ЖЕНИ 10 км.

                        Име                              Време 10 Километра    Място

1         Паолина Минева                                  00:47:00                        1

2         Лушка  Кокотанекова                           00:52:20                        2

3         Александра Павлова Валасопуло       00:52:30                        3

4         Нонка   ПелиноваКадиева                    00:55:37                        4

5         Виктория Стоименова                          00:57:15                        5

6         Дияна Георгиева Панайотов                 00:58:30                        6

7          Спасияна Емилов Апостолова              00:59:00                       7

8         МаринелаБориславоваГеоргиева        00:59:15                        8

9         Мариета КолеваВасилева                    01:00:15                        9

10        Елена Кметова                                     01:02:18                        10

11        Дочка   ГеоргиеваЧилева                     01:02:35                        11

12        Здравка Маргова Христова                  01:02:48                         12

13         Ashley Allison Bristol                             01:19:38                        13

14         Костадинка Иванова Попова                01:38:05                        14

 

 

ЖЕНИ 20 км.

 

 

#         Име                              Време 22 Километра    Място

1         Весела Ангелова Илиева                                01:56:00                        1

2         Петя     ВенелиноваАнгелова                           02:00:05                        2

3         Венелина Емилова Илиева                              02:00:10                        3

4         Димитринка Санева Кънчева                             02:04:05                       4

5         Нина Г. Димова                                                02:12:05                        5

6         Весела Стоянова Димитрова                           02:12:10                        6

7         Данита Николаева Заричинова                         02:26:10                        7

8         Ани      АтанасоваМаркова                              02:28:10                        8

9         Здравка Йорданова Георгиева                        02:32:10                        9

10        Деляна Захариева Иванова                              02:40:25                        10

11        Янка     ВелиноваВеликова                              02:45:00                        11

12        Лора Емилова Йорданова                               02:55:00                        12

13        Емилия Василева Дамбарова                          03:15:10                        13

14        Йорданка Илиева         Лупова                         03:15:15                        14

 

 

 

 ЖЕНИ 41 км.

 

 

1         Христина Николаева Козарева                         03:38:44

2         Евелина Бойкова Златанова                            03:56:28

3         Mиглена Христова Драготинова                       04:06:55

 

4          Мая Кателиева                                                  04:24:00

5         Светлана Николаевна Пелтекова                     04:40:01

МЪЖЕ 5 км.

#         Име                              Време 5 Километра     Място

1         Атанас Димчев Куцаров                         00:25:00                       1

2         Васил Любенов Луков                            00:25:01                        2

3         Мартин Виолетов Петров                      00:27:02                       3

4         Спас Петров Шекеримов                      00:27:02                        4

5         Иван Митков Митев                              00:27:03                        5

6         Илиян Лазаров Лазаров                       00:27:03                        6

7         Матея   Джунов                                    00:27:40                        7

8         Ангел Васков Димитров                       00:28:01                        8

9         Петър Динчов Кеков                            00:31:00                        9

10        Константин Стоянов Бабачев               00:31:10                        10

11        Димитър Венелинов Ангелов                00:32:00                        11

12        Стефан Георгиев Белухов                    00:33:40                        12

13        Йордан            ЕленовСлавов                00:33:50                     13

14        Тихомир Асенов Стоимиров                00:34:01                        14

15        Георги Стоянов Стоев                         00:36:00                        15

16        Костадин Звезделинов Асенов            00:37:00                        16

17        Теодор Николов Тодоров                   00:37:01                        17

18        Михаил Сониев Алексиев        00:38:00                        18

19        Божидар Деянов Радославов              00:38:02                        19

20        Свилен ЯворовТопчиев                        00:41:00                        20

21        Владимир Борисов Ранев                    00:41:00                        21

22        НиколайЕмилов Димитров                   00:41:00                        22

23        Асен Стефанов Ангелов                     00:48:00                        23

24        Петър Златев Петров                           01:05:15                        24

МЪЖЕ 10 км.  

#         Име                                          Време 10 Километра    Място

1         Христо Йовев                                                  00:48:01                        1

2         Илия Сотиров                                                  00:48:05                        2

3         Николай Мирославов Касабов                         00:50:10                        3

4         Ивайл Тодоров Хаджиев                                 00:51:30                        4

5         Явор Величков                                                00:54:00                        5

6         Илиян Иванов Ненков                                      00:54:15                        6

7         Дамян Георгиев Калагларски                           00:55:39                        7

8         Луис Мигел Кореа                                            00:56:01                        8

9         Божидар  Светославов Стефанов                   00:58:00                        9

10         Мариян Велев                                                  01:02:20                        10

11         Георги Стоянов Илиев                                     01:02:47                        11

12         Емил    Димитров Апостолов                           01:04:00                        12

13         Светослав Николов Халачев                            01:06:26                       13

14         Тодор Клементинов Клементинов                    01:11:45                        14

15         Георги Петков Минчев                                     01:11:50                        15

МЪЖЕ 20 км.

#         Име                                                      Време 22 Километра    Място

 

1         Николай           Цветков                                   01:23:00                        1

2         Иван Загоров                                                   01:24:00                        2

3         Георги Светославов Маджаров                       01:29:00                        3

4         Станимир Велинов                                           01:33:01                        4

5         Николай           Дженков                                   01:33:02                        5

6         Мариан            Ралчев                                     01:37:01                        6

7         Борислав Петрович Бурлак                             01:37:02                        7

8         Петър Ангелов Пировски                                01:40:01                        8

9         Георги  Лънджев                                              01:46:01                        9

10        Димитър           Панайотов Костов                    01:46:02                        10

11         Александър Момчилов Найденов                    01:47:00                        11

12        Александър Найденов                                      01:52:00                        12

13        Божидар Антоанетов Динков                            01:54:01                        13

14         Атанас Атанасов          Неделчев                     01:54:02                        14

15        Йожеф Биро                                                     01:57:00                        15

16        Пламен Красимиров Лишев                              02:00:07

17        Никола Данев Баненкин                                    02:00:15

18         Асен Александров Попов                                            02:02:00

19        Петър Асенов Петров                                       02:04:02

20        Атанас Иванов Натов                                       02:06:07

21         Мартин Радев Маринов                                  02:16:00                        21

22        Петко Светлозаров Серафимов                       02:20:05                        22

23        Юлиян  Николов           Илиев                           02:28:05                        23

24        Спас Спасов Спасов                                         02:32:20                        24

25        Ариф Нуриев Реджепов                                  02:40:10                        25

26        Стефан Сашев Иванов                                      02:40:15

27         Цветан Надков Пройчев                                   02:40:30

28         Филип Мариев Николов                                   02:58:00

МЪЖЕ 41 км.

Име                Време 41 Километра    Място

1         Илия Димчев Куцаров                          03:03:03                        1

2         Бойко Велинов Златанов                    03:03:50                        2

3         Пламен            Йорданов Цукав         03:08:00                        3

4          Иван Атанасов Караянев                      03:08:10                        4

5         Руслан ДимитровПалазов                               03:10:30                        5

6         Руско Кадиев                                                   03:10:50                        6

7          Герги Томов Тодоров                                      03:12:54                        7

8         Васил Георгиев Луизов                                    03:21:50                        8

9         Цанко Стоянов Стойков                                   03:24:20                        9

10        Георги  Ланджев                                               03:34:45                        10

11        Димитър           Юлиянов          Казаков            03:35:20                        11

12         Илиян Лазаров Лазаров                                   03:45:46                        12

13        Николай Георгиев Кабаджов                            03:46:23                        13

14         ВладимирДимитров                                         03:50:06                        14

15         Никола Стоянов Игнатов                                  03:50:07                        15

16         ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ГЕОРГИЕВ                      03:50:50                        16

17         Данаил Павлинов Рангелов                             03:55:24                        17

18         Георги Методиев Желязков                             03:56:04                        18

19        Мартин Ваньов Пеков                                       03:56:05                        19

20        Генко Петков Недев                                         03:57:09                        20

21        Иван Георгиев Попов                                       04:03:45                        21

22        Борис Асенов Банков                                      04:04:36                        22

23      Михаил Ламбов  Дамбаров                                04:07:28                        23

24        Стоян Иванов Нориев                                      04:07:28                        24

25        Стоян Иванов Мирчев                                      04:09:09                        25

26        Николай Иванов Колев                                    04:15:40                        26

27        Момчил Александров Найденов                       04:17:45                        27

28        Иван     Митовски                                             04:20:04                        28

29        Стефан            Урилски                                   04:20:04                        29

30        Йордан Павлинов Христов                              04:20:35                        30

31        Дарин Коев                                                      04:21:40                        31

32        Станислав Иванов Петров                               04:27:05                        32

33       Красимир Георгиев Байлов                                4:35:28.

33        Делян   Христов           Делчев                         04:37:00

34        Тодор Димитров Димитров                              04:41:20

35         Адриян Любомиров Владимиров                     04:43:40

36         Георги  Стамов Гачев                                       05:00:40

37         Бранислав Симеонов Абаджимаринов             05:39:40

38        Димчо Стоянов Цанов                                     05:42:00

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>